1_7
 Więcej zdjęć w galerii.

"Wiedza i tylko wiedza jest drogowskazem życia’’

B. Prus

 Dnia 15 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na wstępie pani Dyrektor Jadwiga Jachym złożyła ciepłe życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Podziękowała za zaangażowanie i trud wkładany w codzienną pracę. Kolejnym etapem było  uroczyste wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.

W dalszej części uczniowie pod opieką Pani Marii Liski i Bożeny Tobiasz zaprezentowali niezwykły koncert życzeń dedykowany wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły. Nie zabrakło wierszy, piosenek, tańców, scenek w wykonaniu naszych młodych artystów. 

W czasie uroczystości wystąpił również chór szkolny  pod opieką pani Kingi Płaczek. O wystrój dekoracji zadbała pani Magdalena Latawska - Honkisz, a oprawę akustyczną przygotował  pan Zbigniew Walkowicz.