s14 sp1S14 BIB1S14 SW1s14 pOZALEK1

  1_4
 Więcej zdjęć w galerii.
28 września 2018 r. w nasza szkoła włączyła się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Święto to zostało ustanowione w 2001 roku w rocznicę urodzin poetki Janiny Porazińskiej, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Z okazji obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie wraz z nauczycielami czytali na lekcjach prozę i poezję o treści patriotycznej. 
Akcja ta ma na celu propagowanie czytelnictwa i patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły.

.

  1_5
 Więcej zdjęć w galerii.

8 czerwca 2018 roku o godzinie 10:00 nasza szkoła już po raz trzeci włączyła się w ogólnopolską akcję masowego czytania "Jak nie czytam jak czytam".

  1_1
 Więcej zdjęć w galerii.

 

W dniach od 7 do 9 kwietnia 2018 r., w naszej szkole został przeprowadzony konkurs czytelniczy pt. Znam Lektury. W konkursie wzięło udział 143 uczniów z klas 4, 5, 6, 7, 2 gim, i 3 gim. Uczniowie musieli wykazać się doskonałą znajomością lektur obowiązujących w tym roku szkolnym w danej klasie.

Wręczenie dyplomów i nagród książkowych odbyło się podczas akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.                                                                     

Organizatorzy :

                                                                                                       Jolanta Żeleżnik

                                                                                                       Bożena Kotowicz-Gogola

4 grudnia 2017 roku w bibliotece w naszej szkole została zorganizowana loteria fantowa z której dochód przeznaczyliśmy na przygotowanie paczki dla Szymonka Mojka.

Przez ponad 2 miesiące dzieci, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły przynosili maskotki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym a zwłaszcza Paulinie Maślance, która zorganizowała zbiórkę maskotek wśród swoich przyjaciół i znajomych.

Słowa gorących podziękowań dla wszystkich którzy pomogli w zorganizowaniu loterii przekazują wdzięczni  rodzice z Szymonkiem.

 

Organizatorzy:

Jolanta Żeleźnik

Paulina Maślanka

Bożena Kotowicz-Gogola

  1_1
 Więcej zdjęć w galerii.

 

16 listopada 2017 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs recytatorski klas I-III pt”Barwy Jesieni”. Celem konkursu jest propagowanie piękna poezji oraz prezentacje umiejętności recytatorskich uczniów klas młodszych.