s14 sp1S14 BIB1S14 SW1s14 pOZALEK1

  Świetlicowy  Konkurs Przyrodniczy - Ciekawostki Wiosenne - kategoria klasy III
 zdjęcia

 Dnia 19 czerwca 2018 roku odbył się w świetlicy szkolnej konkurs przyrodniczy. Organizatorką konkursu była pani Marzena Bizacka. Wszystkie wiadomości, które zdobyliśmy na zajęciach świetlicowych, wykorzystaliśmy podczas konkursu rywalizując o miejsca. 

Nagrodzeni uczniowie

I miejsce Blanka Zając

II miejsce Lena Przywara

III miejsce  Zuzia Zając

               i Gabrysia Walaszczyk

 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

 Świetlicowy Festiwal Płynnego Czytania Klas III
 zdjęcia

 W świetlicy szkolnej dnia 19 czerwca 2018 roku odbył się Świetlicowy Festiwal Płynnego Czytania klas III. Organizatorką Konkursu była pani Magdalena Świętek.

Nagrodzone Skrzaty

I miejsce Blanka Zając

II miejsce Zuzia Zając

III miejsce Nicola Natkaniec

wyróżnienie Emilka Pajewska

 

Rozdane zostały nagrody i dyplomy. Wszystkim biorącym udział w festiwalu gratulujemy. Szczególnie nagrodzonym.

 

 

 
 Zakończenie roku szkolnego 2017/18
 
  1_1
 Więcej zdjęć w galerii.

 Dnia 22 czerwca 2018 roku zakończyliśmy uroczyście rok szkolny. Pani dyrektor Jadwiga Jachym podziękowała wszystkim za sumienną naukę i pracę. Życzyła wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji. Akademię przygotowała świetlica szkolna wraz z nauczycielkami. Wiersze przygotowały ze Skrzatami panie Beata Konieczna i Marzena Bizacka. Świetlicowe Koło Kukieł i Żywego Aktora pod opieką pani Mirosławy Porady przedstawiło szanty "Piosenki piratów" Skrzaty wystąpiły z kukłą pirata. Świetlicowym Skrzatom towarzyszył podczas śpiewania Bartosz Basta uczeń klasy VI A. Pani  Kinga Płaczek opracowała muzykę i piosenki zespołu muzycznego a pani Magdalena Latawska - Honkisz wykonała morską dekorację. Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji.

 WYPOCZYWAJCIE BEZPIECZNIE
 Świetlicowe Skrzaty na spotkaniu z pisarką
 

 Świetlicowe Skrzaty uczestniczyły dnia 5 czerwca 2018 roku w spotkaniu z panią Barbarą Gawryluk-pisarką dla dzieci. Opiekunem była pani Beata Konieczna. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o pracy osoby tworzącej opowieści dla milusińskich.

 

 
Pisanki na ulicy Wałowej

 

Świetlicowe Skrzaty malowały pisanki i ozdabiały bibułą . Pisanki przeznaczone zostały na dekorowanie ulicy Walowej. Stało sie to tradycją w naszym mieście, że uczniowie ozdabiają co roku jajka wielkanocne. Pod opieką pań Beaty, Magdy i Pauliny ozdabiały jajka. Z panią Pauliną pojechały na uroczyste dekorowanie ulicy Wałowej. Akcja była zorganizowana przez Urząd Miasta Tarnowa.