TARNOVIA TARNÓW MISTRZEM IV EDYCJI TURNIEJU “BĄDŹ NASTĘPNY

W dniach 9-10 lutego odbyła się IV halowa edycja ogólnopolskiego turnieju Bądź Następny.

Na zaproszenie organizatora turnieju Szkoły Futbolu Staniątki odpowiedzieli przedstawiciele aż 40 klubów z całej Polski.

Dwudniowy turniej był rozgrywany równolegle na 5 obiektach sportowych na terenie trzech gmin: Niepołomice, Wieliczka i Kłaj. W pierwszym dniu zespoły rywalizowały w 8 grupach po 5 zespołów systemem każdy z każdym. W drugim dniu odbyła się faza pucharowa w której najlepsze zespoły z fazy grupowej zagrały o Puchar Mistrzostw Świata, zespoły które zajęły 2 miejsce rywalizowały o Puchar Mistrzostw Europy, zespoły z 3 miejsca walczyły o Puchar Mistrzostw Olimpijskich.

I miejsce i Puchar Mistrzostw Świata zdobyła drużyna Tarnovii z Tarnowa gdzie w drużynie gra dwóch uczniów szkoły Podstawowej nr 14 w Tarnowie: Arkadiusz Nowak i Krystian Kargula.

Arkadiusz Nowak zdobył również w tym Turnieju tytuł: Najlepszego Zawodnika Drużyny.

Arek Nowak.jpgTytuł Zawodnika Drużyny Arek Nowak.jpgKrystian Kargula.jpgDrużyna Tarnovia.jpg