SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

DLA UCZNIÓW KLAS I – III SP NR 14 W TARNOWIE

„KOCHAM POLSKĘ – 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”

Pliki do pobrania:
Pobierz plik (SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY.pdf)SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY[ ][ ]

Nasi najmłodsi w dniu 7 września uczestniczyli w policyjnej akcji "Bezpieczna droga do szkoły".

W Dniu Dziecka Samorząd Szkolny ogłosił, że w konkursie zwyciężyła klasa I C.

W nagrodę otrzymaliśmy dwie torby pełne słodyczy oraz dyplom. Fajnie było, gdy wszyscy koledzy i koleżanki byli ubrani kolorowo. Najwięcej śmiechu mieli chłopcy, gdy trzeba było ubrać się na różowo – podeszli jednak do zadania wzorowo!

 Bartnik Sądecki

Obraz znaleziony dla: grafika pszczoły

 Klasy pierwsze I A i I B wraz z wychowawcami uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego w Stróżach. Atrakcją był przejazd bryczką, a także na kucyku. Odwiedziliśmy dom kózek - stajnię i karmiliśmy zwierzęta. Uczestniczyliśmy w lekcji , na ktorej dowiedzielismy się ciekawostek z życia pszczół. Wykonaliśmy rownież z wosku pszczelego świece. Na zakończenie wspólnie bawilismy się na zielonej łące. Koleżeńska rywalizacja zakończyła naszą wycieczkę. Wróciliśmy do Tarnowa wzbogaceni o nową wiedzę o życiu pszczół. 

 

 Wycieczka do Bałtowa

Obraz znaleziony dla: grafika dinozaury

Dnia 6 czerwca 2018 roku  klasa III A i III C wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w wycieczce do Bałtowa. Poznaliśmy zycie prehistorycznych zwierząt. Zwiedzaliśmy gimbusem 17 hektarowe ZOO. Karmiliśmy dziki, sarny. Wielbłądy jadły nam z ręki. Struś nie pogardził kromką chleba prosto z ręki. ZOO było super. Po drodze wstąpiliśmy zobaczyć miniatury zamków polskich. Usłyszeliśmy ciekawą historię tych budowli. Następna atrakcja to zabawy w wiosce Słowian. Tam wiedźmy straszyły nas w drewnianych korytarzach. Przeciągaliśmy linę. Kto z nas silniejszy? Wróciliśmy do Tarnowa zmęczeni ale szczęśliwi. Czekamy z utęsknieniem na następną taką wycieczkę.