s14 konks14 DODR1s14 PLEK1s14 KAL1s14 REK1s14 EDUNET1s14 KO1

Niniejszy rozkład zajęć jest formą ogólną nie uwzględniającą bieżących zmian, zastępstw itp.

Obowiązującą formą jest szczegółowy rozkład zajęć zawarty w E-DZIENNIKU.

 

Plan lekcji jest dostępny tutaj.

s14 edBezpośrednie wejscie do E-DZIENNIKA https://uonetplus.umt.tarnow.pl/tarnow

 E-DZIENNIK umożliwia uczniom oraz opiekunom bieżący dostęp do informacji dotyczących postępów w nauce, frekwencji, uwag, aktualnego rozkładu zajęć z uwzględnieniem zastępstw i zmian za pośrednictwem komputera lub za pomocą darmowej aplikacji na telefon DZIENNIK VULCAN.

Maduł WIADOMOŚCI zawarty w E-DZIENNIKU daje możliwość przesyłania/odbierania informacji pomiędzy nauczycielami-opiekunami-uczniami.

Załączniki zawierają instrukcję obsługi oraz logowania do systemu.

UWAGA!!!

Jeżeli rodzic posiada więcej niz 1 ucznia w szkole to zalecane jest podanie wychowawcy w danych osobowych rodzica nr PESEL gdyż:

a/ PESEL jest unikalny i system twodzy 1 konto dla rodzica i podpina pod nie wszystkie dzieci,

b/ w przeciwnym wypadku na każde dziecko system tworzy oddzielne konto np JANKOWA12 JANKOWA32 i jeżeli dodatkowo podano ten sam e-mail to system w trakcie przypominania hasła wybiera tylko jedno z nich.

NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST PODANIE nr PESEL i TAKIEGO SAMEGO E-MAIL DLA WSZYSTKICH DZIECI - dzięki temu rodzic ma dostęp na 1 koncie do wszystkich.

  1. W przypadku problemów proszę o przeczytanie i postępowanie zgodnie z instrukcją (Rozwiązanie problemów z dostępem do E-DZIENNIKA) umieszczoną w "pliki do pobrania".
  2. Jeżeli działania z pkt. 1 nie przyniosły rozwiązania proszę o kontakt z wychowawcami klas lub administratorem systemu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ew. Tel. 602709583
  3. Rodzice mają prawo do korzystania z loginów swoich podopiecznych.
  4. Rodzice, którzy korzystają z e-dziennika w innych szkołach powinni podać identyczne dane identyfikacyjne tj. PESEL I E-MAIL
  5. Po zalogowaniu w zakładce POMOC dostępne są instrukcje korzystania z e-dziennika.

 Uwaga!:  Uczeń powniien korzystać z WŁASNEGO E-DZIENNIKA gdyż uprawnienia są inne dla uczna a inne dla opiekuna.

Jeżeli dzicko chce korzystać ze swojego E-DZIENNIKA rodzic powinien przekazać wychowawcy indywidualny adres e-mail dla każego dziecka.