s14 konks14 DODR1s14 PLEK1s14 KAL1s14 REK1s14 EDUNET1s14 KO1

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21.06.24r. według poniższego harmonogramu:

  • 9.00 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich,
  • 10.00– spotkania z wychowawcami klas 1-8

1_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W dniu 18.06.2024r. odbył się w1. Na wystawie młodzi artyści prezentowali prace w różnych technikach plastycznych: malarskich, rysunkowych, form przestrzennych, fotografii. Wszystkim bardzo gratulujemy talentu i wyobraźni.

1_10

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
Klasa Ia gościła 18 czerwca w uroczym miejscu jakim jest Lawendowy Zagonek. Zapach lawendy, relaks na hamakach, zabawa na świeżym powietrzu i miła, gościnna atmosfera, jaka tam panuje sprawiły, że poczuliśmy się już jak na wakacjach.

1_4

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W ostatnim tygodniu nauki rodzice uczniów kl. 5c zorganizowali na terenie Iskry piknik. Uczniowie wspaniale się bawili i poczuli lekki powiew wakacji. Były zabawy, gra terenowa, spacer po Rezerwacie Przyrody Debrza, pamiątki i nagrody dla wszystkich. Oczywiscie nie zabrakło pyszności przygotowanych przez rodziców. Bardzo dziękujemy rodzicom!

1_15

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W roku szkolnym 2023/24 klasa 7b odwiedziła ciekawe miejsca i zakątki naszego kraju, poznając historię Tarnowa, Sandomierza i Warszawy, odkrywając piękno i bogactwo przyrody Ojcowskiego Parku Narodowego oraz zgłębiając wiedzę na temat nowych technologii i nauki. Nie zabrakło atrakcji, wspólnych przeżyć i mile spędzonych chwil, które z pewnością pozostaną w pamięci na długie lata.

2_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W dniu 13 czerwca, w 84 rocznicę pierwszego transportu Polskich Więźniów Politycznych do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz, odbyła się uroczystość upamiętniająca to wydarzenie. Nasz poczet sztandarowy, pod opieką pana Pawła Nytko,  brał udział w tej uroczystości i godnie reprezentował naszą szkołę.

1_22

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W dniu 07.06 2024r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili ,,Galerię w Stodole''. Pod fachowym okiem artysty pana Clemensa Seyffert uczestniczyliśmy w warsztatach w stylu urban sketching. Powstało mnóstwo cudownych prac rysunkowych i malarskich, które będą prezentowane na wystawie w naszej szkole.

1_2

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
Nasza najmłodsza uczennica z kl. la na podium. 6 czerwca 2024r. Hania Skorupka zajęła l miejsce w zawodach FRIENDLY JUDO LEAGUE. Brawo Hania!

1_6

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W związku z Dniem Dziecka, 3 czerwca został ogłoszony Dniem Sportu. W tym dniu w naszej szkole nie odbyły się zajęcia. Wszyscy uczniowie wzieli udzial w rozgrywkach międzyklasowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Były wielkie emocje i zacięta walka!

1_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W piątek drużyna dziewcząt w sładzie: Ada Pływacz, Emilia Stelmach, Julia Mruk, Aneta Merchut, Zofia Kużdżał i Laura Dobrowolska zajęły 5 miejsce w finale Międzyszkolnego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Po eliminacyjnych turniejach nasze dziewczyny w tabeli punktacyjnej uplasowały się na 8 pozycji (nie wystartowały we wszystkich spotkaniach). W piątek, zgodnie z regulaminem miały prawo walczyć o 5 miejsce. Zadanie wykonały w 100% wygrywając wszystkie mecze. Gratulujemy!

Przypominamy, że do  24 maja 2024 r. trwa dodatkowa rejestracja kandydatów na uczestników półkolonii.
Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły.

 

img 1 1716405044825

1_5

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
21 maja zwiedziliśmy Zamek Królewski w Niepołomicach i uczestniczyliśmy w warsztatach "Leśne królestwo". Spacerkiem przeszliśmy  do Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego, gdzie obejrzeliśmy rozgwieżdżone niebo. Na zakończenie wycieczki były pyszne lody dla ochłody.

1_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
Uczniowie klas 7 wzięli udział w programie edukacyjno-obronnym „Edukacja z wojskiem”, którego celem było popularyzowanie wiedzy z obszaru zarządzania bezpieczeństwem, obrony cywilnej, cyberbezpieczenstwa, ratownictwa medycznego, systemu alarmowania, łączności oraz zachowań w sytuacjach kryzysowych.