s14 konks14 DODR1s14 PLEK1s14 KAL1s14 REK1s14 EDUNET1s14 KO1

1_4  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Zabawy plastyczne w Międzynarodowym Dniu Pizzy w klasie Ib.

1_8  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Zapraszamy do galerii na fotorelację.

1_6  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Dnia 9 lutego uczniowie klas II  obchodzili „Międzynarodowy Dzień Pizzy”. Tego dnia klasy naszej szkoły zmieniły się w prawdziwe, włoskie pizzerie. Na zajęciach dzieci miały okazję dowiedzieć się jak powstaje ten kultowy włoski placek i jakich składników potrzeba, aby go przygotować. Frajdą była możliwość stworzenia własnych, kolorowych i smakowitych placuszków. Kulminacyjnym punktem tego wyjątkowego dnia było oczywiście zjedzenie własnoręcznie przygotowanej pizzy. To był niezwykle smakowity dzień! Zapraszamy do galerii na fotorelację.

1_3  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Było głośno, skocznie i kolorowo! Zabawa karnawałowa w klasach 1-3 już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

2_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Klasa Ia na zajęciach z robotyki w pracowni PAKT. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

2_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

II etap Konkursu  Plastycznego ,,Obrazy pełne humoru" organizowanego przez Zespół Szkół Plastycznych.

1_2  

Więcej zdjęć w galerii.

 

W piątek 02.02.2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym podsumowaniu XII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Dzieckiem być…” pt. „Obrazy pełne humoru”, który odbył się w Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie.

1_3  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Uczniowie klasy IVa w ciekawy sposób podsumowali lekcje języka polskiego poświęcone lekturze Janusza Christy pt. „Kajko i Kokosz. Szkoła latania”. Zainspirowani komiksem.

1_2  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Nasza Szkoła kolejny już raz wzięła udział w 32. Finale WOŚP, mając aż 22 zaangażowanych wolontariuszy głównych i 20 towarzyszących. Razem udało nam się zebrać 16372,79 zł na ten szlachetny cel! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i dołączenie do tej niesamowitej inicjatywy!

1_3  

Więcej zdjęć w galerii.

 

11 stycznia 2024 r. odbył się w naszej szkole Koncert świąteczno-noworoczny. Nasi uczniowie dedykowali go swoim Rodzicom oraz Dziadkom. Podczas występu najmłodsi uczniowie pod opieką siostry Ewy zaprezentowali piękne "Jasełka" w czasie, których zaproszeni goście włączyli się do wspólnego śpiewu najpiękniejszych polskich kolęd. Śpiew poprowadził chórek dzieci z klas trzecich pod przewodnictwem Pani Iwony Grabowskiej. W drugiej części Koncertu uczniowie zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności.  Piękną bajkę pt. "Jak król szukał prawdziwej księżniczki za żonę" przygotowała klasa 5a wraz z wychowawczynią. 

 

 

411498605 837953374794345 3962971047940621636 n
 

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji Szkolnego Wolontariatu. Szczegóły na plakacie poniżej.

 

 

 

1_1  

W dniu dzisiejszym Iskierki zakończyły warsztaty bożonarodzeniowe, na których ozdabiały ooogromną bombkę ze sklejki. Gratulujemy zuchom pięknie,  pomysłowo i niebanalnie wykonanych ozdób.

1_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

20 grudnia Iskierki przekazaly w kościele parafialnym w Krzyżu Betlejemskie Światło Pokoju - symbol wzajemnego zrozumienia, pojednania, braterstwa i pokoju. 
W tym roku sztafeta BŚP odbywa się pod hasłem: CZYŃMY POKÓJ. Zachęcamy wszystkich do wzięcia Światła z naszego kościoła i postawienia go na wigilijnym stole.

1_5  

Więcej zdjęć w galerii.

 

19 grudnia uczestniczyliśmy w naszej szkole w przepięknym koncercie kolęd w wykonaniu Pracownia Jaszczur & Przyjaciele.

1_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

W dniu 19.12.2923 klasy 5a i 6a wzięły udział  w "Lekcji muzyki" poświęconej tradycji bożonarodzeniowej, która dbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Uczniowie nie tylko poszerzyli swoją wiedzę odnośnie tradycji ale też wysłuchali kolęd i pastorałek w przepięknym wykonaniu młodzieży z ZSM  w akompaniamencie na różnych instrumentach.