IMG 20211001 094557  

Od 20 do 24 września kandydaci do Rady Samorządu Uczniowskiego prowadzili w szkole kampanię wyborczą zachęcającą do oddania głosu właśnie na ich osobę. W ramach kampanii przygotowali plakaty wyborcze oraz zaprezentowali swój program przez szkolny radiowęzeł. 24 września odbyło się spotkanie uczniów klas 4-8 z kandydatami na sali gimnastycznej. Wybory do rady odbyły się w dniu 27 września, a ich wyniki są następujące:

 serce  

Drogie Koleżanki i Koledzy!

 

Z okazji Dnia Św. Walentego ogłosiliśmy konkurs na najciekawsze zdjęcie walentynkowe. Bardzo dziękujemy za nadesłane prace - wszystkie były ciekawe i kreatywne więc wybór nie był łatwy.

Spośród nadesłanych zdjęć postanowiliśmy wyłonić trzy miejsca oraz wyróżnienie:

1_1            
Więcej zdjęć w galerii.
9 października odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.Swoje programy kandydaci  zaprezentowali wyborcom w formie plakatu, przez radiowęzeł oraz podczas sotkania wyborczego, które odbyło się 7 października. W wyniku głosowania przeprowadzonego w klasach 4 - 8 najwięcej głosów zdobyła Natalia Grochola z klasy 8a i ona obejmuje funkję przewodniczącej Rady SU. Zastępcą przewodniczącego została Ania Ćwik z klasy 7b. Członkowie Rady to Nikodem Walasek z klasy 8b oraz Martyna Budzik z klasy 8b. Wszystkim gratulujemy.
1_3
 Więcej zdjęć w galerii.

Dnia 01 października 2019 został wybrany Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 14 im. Stefana Jaracza w Tarnowie na rok szkolny 2019/2020.

Wybory poprzedziła kampania wyborcza kandydatów przeprowadzona przez ostatni tydzień września. Kandydaci zaprezentowali swój program na plakatach umieszczonych w dwóch miejscach szkoły, roznosili ulotki i prowadzili indywidualne spotkania z wyborcami. Punktem kulminacyjnym było spotkanie wyborcze kandydatów z uczniami klas IV, V, VI, VII i VIII, podczas którego prezentowali społeczności szkolnej własne pomysły , odpowiadali na pytania zebranych uczniów.

W dniu 19.09.2017 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły.
Do głosowania uprawnieni byli uczniowie kl. 7SP oraz kl. 2 i 3 G. Kandydaci, którzy zgłosili chęć walki o stanowisko przewodniczącego:
1.    Grzebieniowski Sebastian
2.    Nalepka Michał
3.    Niemiec Gabriela
4.    Rydz Kacper
5.    Siąkała Wiktoria
6.    Szpala Weronika