WhatsApp Image 2024 02 12 at 00.35.42 1  

28 września odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Dzień później przeprowadzono wybory, nad których prawidłowym przebiegiem czuwała Komisja Wyborcza. 

 

 

wyb  

 

26 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwała Komisja Wyborcza. Największym zaufaniem zostały odbarzone następujące osoby: Oliwia Gdowska, Krzysztof Szumowicz, Julia Stańczyk, Antonina Gondek, Karolina Szewczyk. Nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.

 

 

28b3c4c9 3ffb 4df5 90bc 46a2608700f3  

 

Wrzesień to miesiąc, kiedy wybierany jest Samorząd Szkolny. 23 września  kandydaci  na przewodniczącego naszej szkoły zaprezentowali swoje programy. Pięcioro  kandydatów: Antonina Gondek z klasy VI, Karolina Szewczyk z klasy VI, Oliwia Gdowska z klasy VII, Julia Stańczyk z klasy VIII i Krzysztof Szumowicz z klasy VIII przedstawili swoje pomysły na  rok szkolny 2022/2023.  Każdy z nich zachęcał, aby na niego głosować.  Poniedziałkowe wybory pokażą, który kandydat zdobył zaufanie uczniów.

 

IMG 20211001 094557  

Od 20 do 24 września kandydaci do Rady Samorządu Uczniowskiego prowadzili w szkole kampanię wyborczą zachęcającą do oddania głosu właśnie na ich osobę. W ramach kampanii przygotowali plakaty wyborcze oraz zaprezentowali swój program przez szkolny radiowęzeł. 24 września odbyło się spotkanie uczniów klas 4-8 z kandydatami na sali gimnastycznej. Wybory do rady odbyły się w dniu 27 września, a ich wyniki są następujące:

1_1            
Więcej zdjęć w galerii.
9 października odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.Swoje programy kandydaci  zaprezentowali wyborcom w formie plakatu, przez radiowęzeł oraz podczas sotkania wyborczego, które odbyło się 7 października. W wyniku głosowania przeprowadzonego w klasach 4 - 8 najwięcej głosów zdobyła Natalia Grochola z klasy 8a i ona obejmuje funkję przewodniczącej Rady SU. Zastępcą przewodniczącego została Ania Ćwik z klasy 7b. Członkowie Rady to Nikodem Walasek z klasy 8b oraz Martyna Budzik z klasy 8b. Wszystkim gratulujemy.