PRZEŁĄCZ WIDOK  
<ARTYKUŁY>  s14 O1 <<<LISTA>>>

 

 

 IMG_20210927_102944-002.jpg  

Wielki sukces należy do ucznia naszej szkoły - Davida Pańkowskiego, który w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie zajął zaszczytne II miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak wspaniałych osiągnięć!

 

 

 

 

competition 2702709 1920   

Serdecznie gratulujemy sukcesu uczniowi klasy 5a Andrzejowi Hablowi! Zdobył on pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w pływaniu. Andrzej trenuje od sześciu lat i jego ciężka praca i determinacja zaowocowała pięknym wynikiem. Cieszymy się, że uczeń naszej szkoły stanął na najwyższym podium w Polsce!

 received 436521830970928  

Blanka wraz ze swoją drużyną MKS Tarnovia Tarnów (jedyna dziewczyna w zespole) wywalczyła I miejsce w ogólnopolskim turnieju piłkarskim Cutline Cup 2021 w Szalowej. W turnieju wzięło udział 30 drużyn z całej Polski.

Gratulujemy Blance i całej drużynie.

 20210306 114639 1  

Antoni Breński - Tancerz Stowarzyszenia Tanecznego Klasa Tarnów, 6 marca 2021 r. wziął udział w Turnieju CeA Challenge Cup Puchar  w  Grajewie,  Folwark Zalesie i zdobył III miejsce. Antoni wraz ze swoją partnerką taneczną wystąpili w kategorii 14-15 lat klasa E. Gratulujemy sukcesu!

Arek zdjęcie z pucharem 1   
Ciężka praca, wiele godzin na boisku przyniosło efekty. Marzenia się spełniają!!!
Swoje marzenie miał jeden z uczniów naszej szkoły Arkadiusz Nowak z klasy 6 B. Warszawa WITA Jego i Klub sportowy, w którym trenuje na Finałach Polski o Puchar Prezesa PZPN 2021. Pokonali wiele drużyn i dziś cieszą się wielkim sukcesem.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na Finałach w Warszawie.Poniżej prezentujemy osiagnięcia sportowe naszych uczniow. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

W VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Dzieckiem być...” pt.: ,,Straszny dwór-straszydła i inne dziwadła” 21.02.2020 r. II miejsce zdobył Dariusz Brygider z kl. 6b, natomiast wyróżnienie przyznano Patrycji Kolak z kl. 7b. Gratulujemy!

1_3
 Więcej zdjęć w galerii.
23 stycznia uczniowie klasy III C kolejny raz reprezentowali naszą szkołę na XII Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "GORE GWIAZDA JEZUSOWI". Dwie solistki i dwa zespoły przygotowane przez wychowawczynię panią Małgorzatę Szabłowską zaprezentowali wesołe pastorałki. Solistka Jasmina i chłopięcy Zespół Kolędniczy radośnie wyśpiewali sobie tytuły Laureatów w dwóch różnych kategoriach: soliści i zespoły.  Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, zdobyły nowe, ciekawe doświadczenia. 

Opracowała: P. M. Szabłowska

I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w piłce siatkowej dziewcząt - 17.01.2020 r.

Chłopięcy Chór Katedralny "PUERI CANTORES TARNOVIENSES", w skład którego wchodzi uczeń naszej szkoły Antoni Breński kl. 6b reprezentował Polskę w XXVII Międzynarodowym Konkursie Chórów i Muzyki Sakralnej CANTATE DOMINO w Kownie (Litwa) w dniach 21-25 XI 2019 r.

 

Osiągniecia:

- Złoty Dyplom (kat. śpiewu gregoriańskiego),

- Srebrny Dyplom (kat. chórów młodzieżowych),

- Srebrny Dyplom (kat. chórów kameralnych).

 

Więcej informacji: kliknij tutaj.

W minionym tygodniu 25 października drużyna dziewcząt w składzie: Blanka Zając, Karolina Mączko, Daria Marcinkiewicz, Angelika Sak, Julia Biały, Dagmara Gromniak, Aleksandra Jagiełła, Klaudia Jurek, Alicja Kułaga, Agnieszka Wolak, Ślęzak Milena, zajęła II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa w halowej piłce nożnej.
Gratulujemy!!!

medal 2163351 340

W sztafetowych biegach przełajowych nasze uczennice zdobyły III miejsce. 

Gratulujemy!

 medal 2163349 340 

W sztafetowych biegach przełajowych nasi chłopcy zdobyli II miejsce. 

Gratulujemy!

Pliki do pobrania:
Pobierz plik (Osiągnięcia 2018-2019.pdf)Osiągnięcia 2018-2019.pdf[ ][ ]

11.05.2019 r. odbył się konkurs mitologiczny dla uczniow kl.V i VI " Kto zabil lwa z Nemei?"

I m. zdobyła Nikola Ciochon-uczennica kl.Ha

II m. Dagmara Gromniak z kl. Vc

III m. Milena Malisiewicz z kl.6c

Wszystkim, 22.uczestnikom i laureatom, gratuluje organizatorka konkursu- Bogna Augustyn.

Wiedza połączona z zabawą! 
Uczniowie kl. Va i Vc wzięli udział w projekcie: "Driady, najady, boginki i herosi", zorganizowanym przez mgr Bogne Augustyn. 
Gratulujemy uczniom kreatywności.

TARNOVIA TARNÓW MISTRZEM IV EDYCJI TURNIEJU “BĄDŹ NASTĘPNY

W dniach 9-10 lutego odbyła się IV halowa edycja ogólnopolskiego turnieju Bądź Następny.

Na zaproszenie organizatora turnieju Szkoły Futbolu Staniątki odpowiedzieli przedstawiciele aż 40 klubów z całej Polski.

 

Antoni Breński, uczeń klasy 5b, odnosi kolejne sukcesy taneczne. Gratulujemy!!!

Chłopięcy Chór Katedralny Pueri Cantores Tarnovienses, w skład którego wchodzi uczeń naszej szkoły Antonii Breński (kl. 5b), został potrójnym laureatem na XIII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Adwentowej i Bożonarodzeniowej w Bratysławie.

Antoni Breński, uczeń klasy 5b zdobył I miejsce w Przemyskiej Gali Tanecznej, w XIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla" w kategorii 10-11 H. Konkurs odbył się 7 października 2018 r. Serdecznie gratulujemy!