PRZEŁĄCZ WIDOK  
<ARTYKUŁY>  s14 O1 <<<LISTA>>>

 

 

1_2

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
Ponownie drużyna w składzie: Ada Pływacz, Ewelina Stelmach, Zuzanna Czyż, Julia Mruk, Aneta Merchut, Laura Dobrowolska i Zosia Kużdżał, zajęły III miejsce w międzyszkolnym turnieju o " Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa". Brawo dziewczyny.

1_11

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
22 kwietnia w teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie podczas uroczystej gali uczniowie klasy VIII Karolina Martyka, Amelia Cierpich, Oliwia Gdowska, Lena Gleisner, Zofia Osada i Krzysztof Spólnik odebrali nagrodę za zajęcie 2 miejsca w TLD Junior. Był to pierwszy sezon debaty organizowany także dla szkół podstawowych. W finale drużyna naszej szkoły broniła tezy "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".  Dzięki występom w czterech debatach uczniowie bardzo rozwinęli umiejętność przedstawiania swojego zdania oraz argumentowania, nauczyli się samodzielności i zdobyli odwagę. a także zrozumieli, że ludzie mogą mieć przeróżne poglądy w zależności od perspektywy.  Podczas debat gorąco wspierali ich koledzy i koleżanki z klasy.

Bez tytułu

 
Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami w Ogólnopolskim konkursie „Młodzi Bohaterowie Bezpieczeństwa”. Zachęcamy do obejrzenia filmiku, który został nagrany przez uczniów klasy 8 a pod czujnym okiem pani Anny Piotrowskiej i Iwony Grabowskiej.

 

Filmik można obejrzeć tutaj

1_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 
W dniu 13.04.24r. uczennice naszej szkoły zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu, ktore odbyły się w Grodzisku Mazowieckim.

1_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

W dniu 08.04.2024r. w Czchowie odbył się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej półfinał województwa małopolskiego w PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.  Drużyna w składzie: Paweł Breński, Aleksander Krakowski, Wiktor Tutaj, Szymon Kułaga, Igor Łoś, Szymon Mleczko, Michał Ciszewski, Patryk Ligęza po bardzo zaciętej i wyrównanej grze zajęła II miejsce.

Opiekun Andrzej Łoś

1_1

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

Dnia 5 kwietnia drużyna naszej szkoły w składzie: Zuzanna Słowik, Dominik Segesdy, Miłosz, Surman i Miłosz Wilman wzięła udział w I Drużynowym Turnieju Szachowym Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSEO w Tarnowie.  Pucharu niestety nie udało się zdobyć ale niezapomniane zostaną intelektualne pojedynki, swietna zabawa i ogromne emocje.

1_7

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

Wspaniale zagrały nasze dziewczęta (rocznik 2013) w turnieju o Puchar Prezydenta miasta Tarnowa. W turnieju wzięło udział 9 szkół. W grupie eliminacyjnej dziewczęta przegrały tylko jeden mecz, 3 wygrały. W półfinale przegrały jednym koszem z SP 24. W meczu o 3 miejsce pokonały SP nr 10. Skład drużyny: Ada Pływacz (5a), Emilia Stelmach (4b), Zuzanna Czyż (4b), Julia Mruk (4b), Aneta Merchut (4b), Laura Dobrowolska (4b). Gratulujemy drużynie!

2_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

II etap Konkursu  Plastycznego ,,Obrazy pełne humoru" organizowanego przez Zespół Szkół Plastycznych.

1_2  

Więcej zdjęć w galerii.

 

W piątek 02.02.2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym podsumowaniu XII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Dzieckiem być…” pt. „Obrazy pełne humoru”, który odbył się w Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie.

WhatsApp Image 2023 12 12 at 08.51.21 m  

Uczennica klasy 2a Liliana Krawiec 8 grudnia wzięła udział w Turnieju o Puchar Profesora Mariana Wieczystego i zajęła 1 miejsce w kategorii  Mini Formacja i 2 miejsce w  kategorii duet.

1_4  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Sześcioro uczniów klasy VIII wystartowało w turnieju Tarnowskiej Ligii Debatanckiej. 7 grudnia w fundacji Allegoria odbyła się ich pierwsza międzyszkolna debata. Konkurując ze SP nr 10, błyskotliwie bronili tezy "Mowa niewerbalna mówi więcej o człowieku niż mowa werbalna". Grupa w składzie Krzysztof Spólnik, Karolina Martyka, Lena Gleisner, Oliwia Gdowska, Zofia Osada i Amelia Cierpich nie tylko wygrała i awansowała do kolejnego etapu, ale dodatkowo Karolina Martyka została najlepszym mówcą debaty. Trzymamy kciuki za kolejne zmagania!

WhatsApp Image 2023 11 29 at 20.30.53c  

Uczennice klasy III b Maja Gębala i Lena Wąż zajęły I miejsce w Wojewódzkim Turnieju w Akrobatyce Sportowej "Akrobatyczne Talenty" w Leżajsku.

 

 

WhatsApp Image 2023 10 31 at 22.22.48 1  

Uczennice z klasy 2a znowu na podium. Dziewczynki zdobyły 1 miejsce w  Pucharze Polski Cheerleaders w Busko Zdroju.

Serdecznie gratulujemy!

camera 1125874 1280  

 
22 czerwca w siedzibie PTTK w Tarnowie rozstrzygnięto Konkurs Fotograficzno-Krajoznawczy "Zabytki Ziemi Tarnowskiej". Miło nam poinformować, że Aleksy Jarmuła z kl. 8d zajął I miejsce za zdjęcie przedstawiające Strażnicę kolejową nad Białą w Tarnowie, natomiast Daria Marcinkiewicz z kl. 8a - II miejsce za zdjęcie przedstawiające chrzcielnicę późnorenesansową z kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Otfinowie.
Dodatkowo Aleksy otrzymał wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.
Gratulujemy!
1_3  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Piotr Głowacki, uczeń klasy 2a znalazł się w gronie laureatów XXXII Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Wysoką lokatę - wyróżnienie, zdobył także uczeń klasy 2a Karol Blacha. Gratulacje!

1_4  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym z rąk Prezydenta Miasta Tarnowa, Romana Ciepieli, tytuł Prymusa otrzymała Gabriella Segesdy, uczennica klasy 8 d. Gabrysi bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

W dniu 19.06.2023 odbyło się podsumowanie Międzyszkolnej Tarnowskiej Ligii Strzeleckiej. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce drużynowo uzyskując 3518 pkt. Natomiast indywidualnie I miejsce Zofia Cyganik i Krzysztof Szumowicz, III miejsce Julia Stańczyk i Grzegorz Kiwior w kat.PP. Krzysztof Spòlnik II miejsce w kat.KP.

1_3  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Uczeń klasy 1a Wiktor Wojcieszko zajął  I miejsce w konkursie "MALOWANA CHATA" w kategorii dziecięcej i młodzieżowej organizowanym przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Serdecznie gratulujemy!

1_1  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Z wielką radością informujemy, że po raz kolejny uczennice klasy 1a - Maja i Julia Pędrak oraz Izabela Toczek  wspięly się na wyżyny i zajęły pierwsze miejsce w Grand Prix Polski Cheerleaders w Tyczynie.

Natomiast uczennica klasy 3a - Lenka Pędrak zajęła takze 1 miejsce w Międzynarodowym Turnieju CHEERMANIA w Zabrzu oraz w Grand Prix Polski Cheerleaders w Tyczynie.
Serdecznie gratulujemy!

1_3  

Więcej zdjęć w galerii.

 

W dniu 13.06.2023r. przeprowadzony został w naszej szkole konkurs na najzdrowsze śniadanie. Pod uwagę brane była wiedza, wartości odżywcze, estetyka pracy. I miejsce zajęła Daria Marcinkiewicz z kl. 8a oraz Kacper Mróz i Wiktor Surman z kl. 8b. II miejsce Natalia Kołodziej z kl. 8b i III miejsce Aleksander Stus i Krzysztof Spólnik z kl. 8a. Gratulujemy!