1_5  

Więcej zdjęć w galerii.

 

Nadszedł czas pożegnania tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej nr 14 w Tarnowie. Uroczystość odbyła się 23 czerwca 2022 r. Dyrektor szkoły p. Jadwiga Jachym przedstawiła najważniejsze osiągnięcia ósmoklasistów. Były również podziękowania dla  Rodziców za aktywną współpracę oraz tytuł Przyjaciela Szkoły. Rodzice uczniów, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce tj. średnią ocen co najmniej 5,0 i wysokie zachowanie otrzymali listy gratulacyjne. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe książki ufundowane przez Radę Rodziców.


Pani dyrektor wręczyła również pamiątkowe statuetki wyróżniającym się uczniom. Statuetki rozdano w kilku kategoriach:

Artysta roku – Dagmara Gromniak
Miłośnik nauki – Nikola Ciochoń, Julia Ihnatowicz, Julia Biały
Osobowość roku – Antoni Breński
Sportowiec roku   

oraz dyplomy za wyróżniającą się działalność społeczną:
Kacper Grzebieniowski, Rafał Grzebieniowski, Klaudia Jurek, Dawid Kudroń, Kacper Kołodziej. 

Na koniec absolwenci zaprezentowali piękny program artystyczny: świetnie zagrane skecze, przepięknie wykonane piosenki. Wszyscy cofnęliśmy się do wcześniejszych lat oglądając pamiątkowe zdjęcia.

O oprawę muzyczną zadbała pani Kinga Płaczek, o przepiękną dekorację pani Magdalena Latawska-Honkisz, a nagłośnieniem zajął się pan Zbigniew Walkowicz. 

Coś się kończy, aby coś mogło się zacząć… Ważny etap za nami. Młodzież wkracza na kolejną ścieżkę. Życzymy im wszystkiego najlepszego! Drodzy absolwenci! Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci na zawsze…