Poniżej dostępny jest harmonogram dyżurów nauczycieli.

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia     

Godziny dostępności

Miejsce dyżuru

1

Jachym Jadwiga

wtorek

10.30-11.30

gabinet dyrektora

2

Pawlak Alicja

wtorek

11.30-12.30

gabinet z-cy dyr.

3

Augustyn Bogna

piątek

11.35-12.35

pokój naucz. dawna część SP14

4

Batko Anna

piątek

8.40-9.40

pokój naucz. dawna część SP14

5

Bizacka Marzena

środa

12.30-13.30

gabinet psychologa

6

Czekaj Bogdan

wtorek

10.20-11.20

pokój nauczyciela w-fu

7

Gondek Jolanta

czwartek

11.20-12.20

gabinet logopedy

8

Grabowska Iwona

czwartek

10.30-11.30

pokój naucz. dawna część SP14

9

Hachim Małgorzata

wtorek

11.25-12.25

pokój naucz. dawna część SP14

10

Iwanicki Krzysztof

czwartek

9.35-10.35

pokój nauczycielski

11

Jagielski Jan

środa

9.35-10.35

pokój nauczycielski

12

Jarmuła Marta

poniedziałek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

13

Kolbusz Renata

piątek

12.30-13.30

s.9

14

Kołosowska Katarzyna

środa

11.25-12.25

czytelnia

15

Konieczna Beata

poniedziałek

11.20-12.20

pokój naucz. dawna część SP14

16

Kopeć-Wilk Aneta

środa

9.35-10.35

pokój nauczycielski

17

Kotowicz-Gogola Bożena

czwartek

14.00-15.00

pokój naucz. dawna część SP14

18

Kowal Lucyna

poniedziałek

11.20-12.20

pokój naucz. dawna część SP14

19

Kułaga Tamara

piątek

9.35-10.35

pokój naucz. dawna część SP14

20

Latawska-Honkisz Magdalena

wtorek

9.40-10.40

pracownia - piwnica

21

Leus Elżbieta

piątek

8.00-9.00

gabinet pedagoga

22

Łos Andrzej

piątek

8.35-9.35

pokój nauczyciela w-fu

23

Maślanka Paulina

czwartek

11.10-12.10

gabinet terapeuty

24

Misiaszek Aneta

czwartek

10.30-11.30

s.9 (gim.)

25

Miśtak Ewa

poniedziałek

8.45-9.45

pokój naucz. dawna część SP14

26

Nowak Mateusz

poniedziałek

11.30-12.30

pokój naucz. dawna część SP14

27

Nowak Renata

środa

10.40-11.40

pokój nauczycielski

28

Nytko Paweł

czwartek

10.30-11.30

pokój naucz. dawna część SP14

29

Piotrowska Anna

poniedziałek

10.20-11.20

pokój nauczyciela w-fu

30

Piwowarczyk Barbara

środa

9.35-10.35

pokój nauczycielski

31

Plichta Dorota

wtorek

8.35-9.35

pokój nauczycielski

32

Płaczek Kinga

poniedziałek

11.00-12.00

pokój nauczycielski

33

Porada Mirosława

czwartek

10.00-11.00

pokój naucz. dawna część SP14

34

Pyrz Anna

poniedziałek

15.15-16.15

s.7

35

Rusin Marta

środa

9.25-10.25

pokój naucz. dawna część SP14

36

Sitarz Anna

wtorek

15.15-16.15

s.6

37

Stańczyk Grażyna

piątek

9.35-10.35

pokój nauczycielski

38

Siedlik Dagmara

piątek

8.40-9.40

pokój nauczycielski

39

Świątek Magdalena

poniedziałek

15.15-16.15

pokój naucz. dawna część SP14

40

Tobiasz Bożena

poniedziałek

9.35-10.35

pokój naucz. dawna część SP14

41

Tomasik Ewa

wtorek

9.35-10.35

pokój nauczycielski

42

Walkowicz Zbigniew

czwartek

9.35-10.35

pokój naucz. dawna część SP14

43

Witek Ilona

poniedziałek

9.40-10.40

pokój naucz. dawna część SP14

44

Ziomek-Urbańska Małgorzata

czwartek

13.20-14.20

pokój nauczyciela w-fu

45

Żeleźnik Jolanta

poniedziałek

7.00-8.00

biblioteka

 

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczyciela odnośnie spotkania w czasie godzin jego dostępności przez e-dziennik. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w których nauczyciel będzie nieobecny z powodu wycieczek, wyjść z uczniami lub zwolnienia L4.